URGJENTE OKAZION PER TE APASIONUARIT E PESHKIMIT

Shitet nga: Kosta 11 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Sper motoskaf 8 metra MOS E HUMBISNI KETE RAST SHITET PER ARSYE EMIGRIMI - ESHTE PER TRASPORT TURISTESH PER XHIRO ME FAMILJEN DHE PER PESHKIM I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA. CMIM I ARSYESHEM...!
I REGJISTRUAR NE PORT
CMIMI VENDOSET NE VEND KUR TA SHIFNI! PERFITONI SA SESHT VON...MOTOSKAFI SKA MOTORR POR MUND TI MONTOHET SHUM THJESHT NJE FUORIBORD SE E KA VENDIN GATI!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim