Shitet apartament

Shitet nga: elvi 29 Pri 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Dibër
Shitet apartament ne peshkopi. Lagja kamen .2+1 e mobiluar dhe me punime te bera .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim