Apartament 2+1 +Garazh

Shitet nga: Merr ntel 23 Pri 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Dibër
Shitet shtepi 2+1 ne kat te dyte afer fushes se sportit eshte e mobiluar dhe shitet bashke me garazh nqf e deshironi.Per me shume info tel.0684791992
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim