Apartament 1+1 e mobiluar okazion

Shitet nga: Apartament 26 Gush 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Dibër
OKAZION .Shitet apartament ne gjendje te mire e mobiluar, me banjo moderne , me kundrabufe, frigorifer, ballkon, 72 m katror me te gjitha dokumentat, apartamenti ndodhet ne lagjen 'GJOKE DOCI' pas Ilir Krashit ne anen tjeter te lulishtes, cmimi OKAZION
Kontakt me viber, whatsapp dhe sms .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim