Boksa per dixhej

Shitet nga: Alban 14 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Komuna: Dibër
Super okazion..shiten boksa dixhej shum pak te perdorur. 1boks i vet amplifikuar dhe 3 te pa amplifikuar pra ne total 4 boksa . 2 stativa kablla origjinal 1 stabilizator 3500w 1 ampiflikator LEM Gjerman dhe Mikseri 2 kanalsh. Boksat jan 2 solar 2 work. Kontakti 0675216168. CMIMI 1400 € i diskutueshem ose nderim me Golf 4 ose Fiat Punto 2001 ( nafte )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim