Yamaha DTX900

Shitet nga: Denis 08 Jan 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes yamaha dtx900 e gatshme per pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim