Roland td20x

Shitet nga: Denis 10 Jan 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes Roland td20x e gatshme per pune contact ne viber 0038970526617
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim