Boxe activ

Shitet nga: montarbo 18 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Të tjera
shes 6 boxe montsrbo te amplifikuara
2 cop sube te serise 215 Sa me fuqi 800 wat 132 db 4 satelit te seri T15 A 500 wat Rms 131 db max pra 2 subet jan 1600 wat dhe 4 satelitet 2000 wat .
boxet jane shume te mbajura mund ti perdorni ne cdo lloj menyre ...Cmimi eshte 4000 euro ne cmim ka edhe diskutm ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim