Vegla

Shitet nga: Geni 29 Nën 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten bokse per dj cmimi arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim