shes paisje per dj

Shitet nga: biu 26 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 000 LEK

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
3 bokse fbt nga 350rms.mikser berhinger..3 kamaleca dhe me gjith fishat e nevojshem....nderim me makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim