Paisje per dj

Shitet nga: Bili 10 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Prsh shes 2 fbt max6 900wat copa aktiv + 2 wuork 400wat copa aktiv+ 2 dad 450wat copa aktiv 1 wufer behringer 1400wat aktiv + 1 mix, 1 laptop me muzika dasmash, 1 mikrofon shure beta, si dhe te gjitha fishat per ti lidh.. veglat jan gati per pun shiten per arsye mosperdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim