Okazion

Shitet nga: Dj geni 27 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet foni per dj shum e mir.gjithsej 5 bokse.4 satelit dhe nje vufer.cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim