mix

Shitet nga: mojsi 01 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet mix profesional gjendje 10/10
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim