Mix prosound

Shitet nga: Aaaass 01 Qer 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet mix prosound shum i pershtashem per dj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim