Jbl

Shitet nga: Albi 10 Mar 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet boks jbl eon 15 speaker okazion per arsye se e kom tek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim