Instrumente

Shitet nga: Geni 14 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet 2 cop soundking aktiv nje sub lem aktiv si dhe mikseri me valixhe.ne gjendje perfekte per dj. I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim