Ev

Shitet nga: Geni 21 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ev sx 500 ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim