Dynacord

Shitet nga: Lindi 25 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dynacord 2 - f8 dhe 4- F150 dhe dynacord pm2600. Komplet jane me kablle! Ne gjendje shum te mire jane origjinale. Per me shum informacion ne viber +38971348333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim