Dj

Shitet nga: Geni 16 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten dy bokse ev eliminator .dy bokse koda dhe nje vufer.gjithsej 5 bokse.dhe nje pioner cdj100S.bashke me valixhe.dhe dy stativa.te gjitha per vetem 1.000euro.i pasdiskutueshem.me gjith fishat perkatese.gati per pune.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim