Dj

Shitet nga: Dj 19 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet foni per dj.dy montarbo.dy sounking.dhe nje sabuf lem.te gjitha nga 400wat copa.gjithsej 2000 wat.bashke me mikserin me valixhe.cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim