Dj

Shitet nga: Geni 10 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet foni e kompletuar per dj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim