Dj

Shitet nga: Bili 02 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Prsh shitet fonia e kompletuar 1000 eur.. 4 bokse 2 suba 2 amlifikator njeri me fuqi 2600wat tjetri 1800wat 1 mixer 1 mikrofon si dhe te gjitha fishat perkatse ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim