Das

Shitet nga: Blerim 14 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten 2 bokse marka DAS nga 1.000 wat njera.te dyja 2.000 wat.bokse 12.shume cilesore dhe te fuqishme .cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim