Bokse montarbo

Shitet nga: lemi 30 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten 2 vufera aktiv montarbo 15 inc...nga 550w rms pothuajse te ri....cmimi i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim