bokse aktive

Shitet nga: muharem 05 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten 2 bokse montarbo aktive ne gjendje perfekte 600w rms 15 inc .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim