korg triton extreme mossboard 96mb ram

Shitet nga: ADI CIVULI 26 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg extrem ne gjendje shum te mir . ose ndrim me m3 ose kronos . perndryshe shitet 1200euro.me shum me intereson ndrimi.mund te paguaj diferencen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim