Korg pax2

Shitet nga: organo 03 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes organo korg pax2 eshte shume i mbajtur gati si e re ka edhe valixhen e vete profesjonale di
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim