Organo (piano)

Shitet nga: Arjan 29 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet organo (piano) ne gjendje shume te mire . Me energji elektrike . Me me shume se 100 opsione melodie . Shitet me gjysme cmimi per arsye mosperdorimi . 150€ per cdokend qe mendon ta bleje brenda kesaj jave . Cmimi i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim