Organo (Piano)

Shitet nga: Arjan 27 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Organo . Funksionon ne gjendje shume te mire . Origjinale . Funksionon me energji elektrike (me ushqyes 12 Vold) . Gjithashtu ka 109 opsione melodie sic jane 'violina , kitare , e shume melodi te tjera ... Shitet per arsye mosperdorimi . Shitet me gjysme cmimi per arsye se personi qe e ka perdorur me pare tashme nuk eshte me ketu . Cdo gje funksionon ne rregull me organon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim