Korg

Shitet nga: Geni 10 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: PA
Shitet Korg pa 2x.ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim