montarbo - jbl

Shitet nga: sul 19 Maj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 480 EUR

Komuna: Dibër
foni e kompletuar per dj - montarbo 2 cop nga 400 w rms 12 " activ , 1 life 12"active 450 w , sub jbx 18" 500 w activ + 2 kamaleca edhe fishat perkates , mixer vmx 300 dhe stabilizatorin 5500 w
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim