Saz elektrik

Shitet nga: Saz 13 Gush 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Saz elektrik profesjonal ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim