PultGjeneralmuzik

Shitet nga: pult 12 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shitet pult gjeneral muzik 16 kanalesh
2+250 wat pra 500 wat rms .. punon ne gjendje prefekte dhe eshte shume i mbajtur nuk eshte i riparuar dhe nuk eshte nderuar asgje eshte sikur ka dal nga fabrika ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim