kuti te thata dycacord

Shitet nga: dynacord 12 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes 2 cope kuti te thata pa komponente te punuara shume profesjonal me aksesore orogjinal dynacord
çmimi eshte i pa diskutueshem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim