altoparlan Ev

Shitet nga: Ev 12 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shiten 2 atoparlant Ev 15 inch te serise Evx155
gjendja jan te reja ..cmimi eshte i pa diskutueshem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim