db

Shitet nga: sula 21 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Dibër
kam 2 db dvx nga 700 w rms 15" , 1 sub db 800 w rms 15 " , 1 laptop sony i3 8 gb ram 320 gb hdd 2.3 ghz . 1 mix ecler nuo 5 , 1 mikrofon sony me valë , 2 kamaleca alomini gri , 1 stabilizator 5500 dhe te gjitha fishat origjinae , jan te perdorur vetem 1 muaj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim