1 Dynacord,1000,2 rcf pasive 15 inch

Shitet nga: ervis 03 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Dibër
kam 1 dynacord,1000,2 rcf pasive 15 inch nga 500 wat rms,1 sub activ,sa 215 montarbo 800 wat rms,2 jbl 12 inch nga 300 wat rms,2 proel active 15 inch nga 400 wat rm,1 organo pa 80 me vallixhe,dhe 4 stativa proel,te gjitha
veglat ne gjedje super
te mir pune,
shiten te gjitha bashk,ose pa organo.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim