Bmw e46 323 ci

Shitet nga: Xake 13 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Dibër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
SHITET BMW E 46 323CI VITI 2000 BENXIN GAZ "STAG" I SAPO MONTUAR ME VLER 1000€ MAKINA E SAPO ARDHUR NGA AUSTRIA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE SHKELQYER ESHTE ÇDO GJE E FABRIKES GJERMANE. ESHTE SHUM E MIR SI NE PARAQITJEN E JASHTME ASHTU EDHE NE TE BRENDSHMEN. NUK KA ASNJE GERVISHTJE APO NDOJNE PA KENAQESI ESHTE FULL ME LIBER SERVISI ME SHERBIME TE BERA JASH JO NE SHQIPRI. MAKINA BRENDA ESHTE LEKUR BEZH JASHTA ESHTE E GJELBER E ERRET CDO GJE FUNKSIONALE. TE INTERESUARIT TE KONKTAKTOJNE NE KET "NR 0696594446" TEL SERJOZA DHE PER ATO QE E NJOHIN MAKINEN BMW 323CI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim