Rimorkio

Shitet nga: Ervin 05 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Pjesët rezerve
Eshte me dogan te paguar.
Goma te reja(ka dhe 2 tjera rezerve).
E regullt me frena dhe sinjale.
Gjeresia 1.75
Gjatesia 3.10
Cel.0696261818

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim