Okazion shitet autobus

Shitet nga: Hazbi 09 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 150 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 000 LEK   1 000 000 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Vario
Autobus 814 22+1 viti 90 ngjyre e bardhe ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike tapiceri dhe sedile te reja shitet per arsye mos perdo rimi per me shume informacion na kontaktoni ne 0662705555
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim