shitet sprinter 208

Shitet nga: Andi Gjoni 20 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 760 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Sprinter
shitet makina per arsye mosperdorimi makina eshte 8+1 me letra te prera deri ne dhjetor .gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.dere anesore me korent
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim