mercedes benz 515 viti 2007

Shitet nga: shuip 15 Gush 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 800 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Sprinter
shitet Mercedes Benz 515,vit prodhimi 2007. ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.makina ka 1 vit qe ka ardhur nga gjermania ka bere shume pak km ne shqiperi.mundesi nderimi me makine 13 vendeshe te vitit 2005 e siper
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim