SCANIA & VOLVO ( KAMION )

Shitet nga: dori 28 Maj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
Jam i interesuar per nje kamjon skania ose volvo deri ne 1O.OOO Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim