Mercedez 814

Shitet nga: Johnny 22 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
Shitet ose nderohet merecedez benz 814 shitet per arsye mos perdorimi gjendje shume e mire cmimi o disk flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim