Sprinter 313 CDI maxi 6 vende OKAZION

Shitet nga: Zabit Duka 11 Gush 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:200mijeMakina eshte me te gjitha letrat e ardhur nga Gjermania pasqyra elektrike Cmimi i diskutueshem Tel:0683872399. Per whatsapp: 0685871615.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim