Mercedes Sprinter 211 viti 2002

Shitet nga: Mexhit 26 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Makina eshte ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mos perdorimi
Nderohet edhe me makine me te vogel.,
Nuk ka nevoje per asnje sherbim
Me dokumenta per 1 vit
Dera shine me buton dhe me telekomande nga jashte
Makina shitet 6 milion leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim