Benz 209

Shitet nga: 209 01 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet forgon ne gjendje perfekt me tegjitha sherbimet e bera ne koh makina esht me 12+1 ulse me dokometa krejt ne rregull esht perdorur vetum me nexens shkolle
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim