Okazion

Shitet nga: sajmir 05 Korr 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
shitet kamiocine tek gome dopio gabine 308D
me dokomenta makia eshte ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim