Kamion Mercedes Benz 3 aks 26 32 me bore pastruese

Shitet nga: Aldo 19 Gush 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Shite per arsyje mos perdorimi kamion mercedes benz 26 32 6x4 Ne gjendje shum te mir
me bore pastruese te kompletuar.
Kamjoni eshte i ardhur nga Italija dhe eshte i perdorur shum pak ne shqiperi.
Me Dokumenta te rregullta , me diferenciale te medhej, goma te reja
Vet shkarkues ne 3 anet etj.. etj..
Shitet 20.000€ me bor pastruse.
Ose. 15.000€ pa bor pastruse.
Ju lutem vetem tel serioze flm.
Tel ose whatsapp 00355683127851
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim