benz

Shitet nga: mustafa 06 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 309
Shitet kaioncina benz 309
Motori nafte 2.5 5 pistona
Dokumenta deri ne fund te dhjetorit 2019
T gjitha sherbimet e kryera para kolaudimit
Doppio balestra esht gomat e mbrapme te reja
Karoceria 3.70 e gjat ka edhe tenden
Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim